Коли і де орендувати квартиру у Львові на новорічні свята?

Коли і де орендувати квартиру у Львові на новорічні свята?

Новорічні свята вже не за горами, а тому слід подумати, де та як ви будете їх зустрічати. Один за найпопулярніших варіантів - поїздка до Львова. Адже саме це місто у повній мірі передає відчуття свята!

Проте слід пам’ятати, що потік туристів у ці дні збільшується майже в чотири рази! А тому, орендувати апартаменти слід заздалегідь. Як мінімум за 3 тижні до Нового року. А краще, за місяць. Тоді варіантів буде значно більше і ви зможете обрати житло на свій смак. 

 

Більшість туристів намагаються зняти квартиру у самому центрі Львова. Що не дивно, адже всі дійства будуть проходити саме тут. Варіант оренди квартири у центрі підходить всім, хто хоче гуляти до пізна і не турбуватися про те, як дістатися додому в новорічну ніч. Э лише один мінус - ціна. 

Тому, для тих хто хоче заощадити трохи грошей підійде варіант квартир подалі від центру. Наприклад, в Галицькому чи Франківському районі міста. Тут ціни будуть значно нижчими, а дістатись до квартири можна на улюбленому транспорті львів'ян - трамваї.   

Якщо ви подорожуєте разом з компанією друзів (4-5 людей), то оптимальним варіантом буде оренда двокімнатної квартири подобово з великою кількістю спальних місць. Це досить практично і економно. 

Для пар чудово підійде квартира-студія з гарним видом на Старе місто. Чи прості однокімнатні апартаменти, невеликого розміру. Зняти квартиру подобово на Новий рік ви зможете на сайті - Rent.ua. 

Ще не знаєте чим зайнятись у Львові? Читайте про це у нашій статті: “КУДИ ПОЇХАТИ ВЗИМКУ В УКРАЇНІ - ДО ЛЬВОВА!”.


Список коментарів порожній


^ Догори