Letyshops [lifetime] INT
ITVDN Many GEO's

Курорти України


Рибаківка - ідеальний курорт для сімейного відпочинку
31 жовтня 2019 р.

Сімейний відпочинок в Рибаківці, чисті пляжі і море в затоці, мис Аджіяск і лікувальне озеро, екскурсії на острів Березань і розваги, як сюди дістатися і де зняти житло в Рибаківці.

Читати далі
Стрілецьке - чудовий курорт на Арабатській стрілці
31 жовтня 2019 р.

Приголомшливий курорт Стрілецьке з відмінною природою, чистими пляжами і невеликою кількістю туристів - чудова альтернатива відпочинку на Чорноморському узбережжі зі своїми безумовними плюсами.

Читати далі
Білосарайська коса - все про курортному селищі
31 жовтня 2019 р.

Відпочинок на Білосарайській косі, що тут цікавого, яке море, пляж і розваги, пам'ятки. Як дістатися і де зняти житло подобово на Білосарайській косі? Вся інформація про це азовському курорті в даному матеріалі

Читати далі
Лазурне - недорогий відпочинок на морі
31 жовтня 2019 р.

Відпочинок в курортному селищі Лазурне, що тут цікавого, які є розваги, екскурсії, все про ресторанах, море, пляжах і про те як дістатися і де зняти житло подобово в Лазурному.

Читати далі
Сергіївка - відпочинок, оздоровлення та спадщина союзу
31 жовтня 2019 р.

Селище Сергіївка з найчистішим морем, лиманом з лікувальною гряззю, закинутими готелями і дитячим парком. Як зняти квартиру подобово в Сергіївці, як дістатися і що тут цікавого - читайте в нашому матеріалі!

Читати далі
Кінбурнська коса - відпочинок як в казці
31 жовтня 2019 р.

Якщо ви любите спокійний відпочинок без гучних ресторанів і дискотек, найчистіше море, шепіт хвиль, крики чайок і білосніжні пляжі - Кінбурнська коса саме те, що вам потрібно!

Читати далі
Приморське - бюджетний курорт з приголомшливими пляжами
30 жовтня 2019 р.

Селище Приморське - що тут цікавого, розваги, пляже, екскурсії, як дістатіся и де краще Зупинити? Всю інформацію про це відмінному курорті читайте в нашому матеріалі!

Читати далі
Бердянськ - місто пляжів, пам'ятників і розваг
30 жовтня 2019 р.

Що цікавого в Бердянську? Пляжі і набережні, пам'ятники, музеї і маяки, аквапарк, дельфінарій, зоопарк, цілющі грязі, унікальні прісні джерела! Бердянськ - місто-курорт, якому є чим вас здивувати!

Читати далі
Лебедівка - курорт на якому відпочивали царі
25 жовтня 2019 р.

Відпочинок на курорті Лебедівка, історія селища, море, пляжі і природні пам'ятки, інфраструктура і розваги, а також, як дістатися і де зняти житло в Лебедівці. Читайте в нашому авторському матеріалі!

Читати далі
Відпочинок в Щасливцево на Азовському морі
17 вересня 2019 р.

Досить популярний курортний селище Щасливцеве на Арабатській Стрілці - одне з улюблених місць відпочинку всіх туристів, які в захваті від Азовського моря, корисних для здоров'я гарячих джерел і рожевих озер.

Читати далі
Кошари - відпочинок на Тілігульському лимані недалеко від моря
17 вересня 2019 р.

Де знаходиться село Кошари, що тут цікавого і чим воно приваблює туристів? Чим тут зайнятися і як добре відпочити, де зняти житло? Відповіді на всі ці питання читайте в нашому авторському матеріалі!

Читати далі
Відпочинок в Строгановці - запорука молодості і здоров'я!
17 вересня 2019 р.

Все про відпочинок в Строгановці - що це за селище, де він знаходиться, ніж тут зайнятися і що тут цікавого, пам'ятники, туристичні бази і оздоровлення. Вся інформація в нашому авторському матеріалі.

Читати далі
Відпочинок в Очакові - огляд всього самого цікавого на курорті
17 вересня 2019 р.

Очаків - місто-курорт із захоплюючою історією, відмінною природою, морем і пляжами. Що тут цікавого, пам'ятки і розваги, як дістатися і де зняти житло в Очакові? Всі відповіді чекають вас у цій статті!

Читати далі
Відпочинок в Чорноморському - все що потрібно знати про курорт
17 вересня 2019 р.

Історія, розваги і відпочинок в Чорноморському, ніж тут зайнятися, які море і пляжі, визначні пам'ятки міста, а також, як дістатися і де зняти квартиру в Чорноморському.

Читати далі
Генічеська Гірка - відпочиваємо на Арабатській Стрілці
11 вересня 2019 р.

Відпочинок в курортному селищі Генічеська гірка на Арабатській Стрілці. Все про особливості, визначні пам'ятки, море, пляжах і розвагах на курорті і поруч, в матеріалі від Rent.ua.

Читати далі
Letyshops [lifetime] INT
ITVDN Many GEO's
^ Догори